نوشته شده توسط : sevda

رپورتاژ آگهی/ مدارس تیزهوشان جزو مدارس خوب و با کیفیتی هستند که هر سال از طریق برگزاری آزمون اختصاصی اقدام به جذب دانش آموز در پایه های ششم به هفتم ونهم به دهم می کنند و دانش آموز های ششم و نهمی که شرایط ثبت نام در این مدارس رو دارند می توانند در زمان مقرر برای ثبت نام در این مدارس اقدام کنند.

ثبت نام مدارس تیزهوشان برای پایه هفتم و دهم به صورت مجزا از هم در سایت سنجش و پذیرش استعداد درخشان انجام می شود که داوطلبان باید با توجه به پایه تحصیلی خود برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان مد نظر اقدام کنند . در ادامه جزئیات ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 – 1401 گفته شده است.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

به استناد سایت مشاوره تیزهوشان تحصیلیکو همه امور مربوط به ثبت نام آزمون تیزهوشان از طریق سایت Azmoon.medu.ir انجام می شود . دانش آموزان برای اینکه فرایند ثبت نام خود را دقیق و کامل انجام دهند باید از زمان و نحوه ثبت نام این آزمون مطلع بوده تا در زمان مشخص شده بدون هیچ مشکلی برای تکمیل فرم ثبت نام خود اقدام کنند.

زمان و سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 - 1401 :

ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱​ به صورت اینترنتی در سایت hoosh.medu.ir انجام می شود و داوطلبان باید در زمان مقرر وارد این سایت شده و ثبت نام خود را انجام دهند .سال گذشته ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم از 26 بهمن ماه شروع شد و داوطلبان فرصت داشتند این ثبت نام را تا تاریخ 3 اسفند ماه انجام دهند .

زمان و سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 - 1401 :

ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم هم به صورت اینترنتی در سایت azoon.medu.ir انجام می شود. دانش آموز هایی که شرایط ثبت نام در این آزمون را دارند باید در زمان مقرر وارد این سایت شده و ثبت نام خود را انجام دهند  .سال گذشته ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم از 26 بهمن ماه شروع شد و داوطلبان فرصت داشتند تا تاریخ 3 اسفند ماه ثبت نام خود را انجام دهند.

برای مطالعه نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان در سایت تحصیلیکو کلیک کنید

ثبت نام تیزهوشان

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 - 1401

همون طور که گفته شد، ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم و نهم به دهم به صورت اینترنتی داخل سایت سنجش و پذیرش استعداد درخشان به آدرس azmoon.medu.ir انجام می شود و دانش آموز هایی که شرایط ثبت نام تیزهوشان را داشته باشند باید در زمان مقرر وارد این سایت شده  و با وارد کردن رمز ورود همگامی که از مدیر مدرسه دریافت کرده اند و کلمه عبور که همان کد ملی آن ها می شود وارد صفحه ثبت نام شده و بعد از پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان، ثبت نام خود را نهایی کنند .

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ به طور خلاصه :

ثبت نام آزمون تیزهوشان

ورود به سایت medu.ir
وارد کردن رمز ورود همگام و کد ملی دانش آموز
وارد کردن اطلاعات خواسته شده و اسکن عکس دانش آموز
پرداخت هزینه ثبت نام
دریافت کد پیگیری ثبت نام

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ به طور خلاصه :

ورود به سایت medu.ir
وارد کردن رمز ورود همگام و کد ملی دانش آموز
وارد کردن اطلاعات خواسته شده و اسکن عکس دانش آموز
پرداخت هزینه ثبت نام
دریافت کد پیگیری ثبت نام

راهنمای ورود به سایت azmoon.medu.ir

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 - 1401

همان طور که گفته شد فقط کسایی می توانند ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را انجام دهند که تمامی شرایط لازم برای ثبت نام این آزمون را داشته باشند. این شرایط به طور کامل در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان نوشته می شود. به همین دلیل دانش آموزان باید قبل از هر اقدامی جهت ثبت نام، ابتدا این دفترچه را دانلود و با دقت مطالعه کنند تا از شرایط و ضوابط ثبت نام مطلع شوند. در ادامه شرایط ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱​ گفته شده است.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401
دارا بودن تابعیت ایرانی ( البته اتباع غیر ایرانی نیز با یک سری شرایط خاص می توانند ثبت نام خود را انجام دهند ) .
کسب مقیاس خیلی خوب تو تمامی دروس نوبت دوم پایه پنجم
کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس نوبت اول پایه ششم

البته در صورتی که دانش آموز فقط و فقط در يک عنوان درس در مجموع دروس پنجم و ششم ابتدایی خود، مقیاس خوب هم کسب کرده باشد می تواند ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ را انجام دهد .

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 - 1401
دارا بودن تابعیت ایرانی ( ثبت نام اتباع غیرایرانی ، بر اساس بخش نامه مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور انجام می شود ) .
حداقل معدل کل سالانه 19 در نوبت دوم پایه هشتم
دانش آموز هایی که پایه نهم را در مدارس استعداد های درخشان می خوانند از شرکت در این آزمون معاف هستند و می توانند طبق آیین نامه مربوط به این دانش آموزان ، بدون آزمون تیزهوشان وارد این مدارس شوند .
در شهرستان هایی که چند تا دبیرستان دوره دوم سمپاد وجو دارد، داوطلبان می توانند نهایتا سه مدرسه ( هر سه داخل یه شهرستان و در یک رشته تحصیلی ) را به ترتیب اولویت در فرم تقاضانامه ثبت نام وارد کنند.

برای مشاوره ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم و راهنمای ثبت نام در آن در سایت تحصیلیکو کلیک کنید .

منبع : ثبت نام آزمون تیزهوشان:: بازدید از این مطلب : 0
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 10 اسفند 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

 این مدارس برای پذیرش دانش آموزان در پایه های هفتم و دهم متوسطه اقدام به برگزاری آزمون می نمایند و دانش آموزان پایه های تحصیلی ششم و نهمی که مفق به قبولی در این آزمون شوند می توانند در این مدارس ثبت نام کرده و به ادامه تحصیل در آن ها بپردازند.

ثبت نام آزمون های تیز هوشان در پایه های هفتم و دهم نیازمند رعایت برخی شرایط و موارد خاصی است که درنظر گرفتن تمامی آن ها برای داوطلبان شرکت در این آزمون لازم و ضروری می باشد که در ادامه به بررسی هر یک از موارد مربوط به ثبت نام آزمون تیزهوشان می پردازیم.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان:

به استناد سایت هیوا دانش آموزانی که علاقه مند به شرکت در آزمون استعداد های درخشان هستند باید در زمان تعیین شده برای ثبت نام این مدارس به سایت ثبت نام مراجعه کرده و اطلاعات خواسته شده را با دقت تکمیل و ثبت نمایند.

در صورتی که اطلاعات وارد شده در هنگام ثبت اشتباه بوده و با اطلاعات دانش آموز مغایرت داشته باشد، داوطلب اجازه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و شرکت در آزمون را نخواهد داشت. بنابراین بهتر است در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان با تمرکز و دقت کافی به سوالات پاسخ دهید.

ثبت نام آزمون تیزهوشان

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان به این صورت است که دانش آموزان هر یک از پایه های ذکر شده باید به سایت ثبت نام مخصوص خود که برای دانش آموزان پایه هفتم hoosh.medu.ir و برای دهمی ها azmoon.medu.ir می باشد مراجعه کرده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایند.

همچنین در صورت عدم دسترسی به هر یک از سامانه های ذکر شده می توانید به سایت همگام به آدرس hamgam.medu.ir مراجعه کرده و از بخش مربوط به ثبت نام تیزهوشان اقدام به ثبت نام نمایید.

توصیه می شود به منظور جلوگیری از اشتباه در ثبت نام ، راهنمای ثبت نام تیزهوشان سایت هیوا مطالعه شود

 ثبت نام تیزهوشان

شرایط ثبت نام در آزمون تیزهوشان :

دانش آموزان داوطلب شرکت در آزمون ثبت نام مدارس سمپاد برای حضور در جلسه آزمون نیازمند داشتن یکسری شرایط تحصیلی می باشند که این شرایط برای ورودی های هفتم و دهم مدارس تیزهوشان با یکدیگر متفاوت است.

شرایط در نظر گرفته شده برای دانش آموزان پایه ششم ابتدایی برای شرکت در آزمون تیزهوشان به این صورت است که دانش آموزان این پایه تحصیلی علاوه بر این که باید مشغول به تحصیل در پایه ششم ابتدایی باشند، باید تمامی نمرات پایه پنجم و ششم آن ها نیز دارای نمره و مقیاس خیلی خوب باشد، البته در صورت داشتن یک نمره خوب در مجموع نمرات دانش آموز، امکان ثبت نام در آزمون تیزهوشان برای او وجود داشته و مشکلی نخواهد بود.

دانش آموزان پایه نهمی که قصد ثبت نام در آزمون نهم به دهم تیزهوشان را داشته باشند باید مشغول به تحصیل در پایه نهم متوسطه اول باشند و نمره معدل کل سالانه پایه هشتم آن ها نیز 19 باشد.

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان:

به گزارش سایت اطلاع رسانی اخبار تیزهوشان هیوا دانش آموزان داوطلب شرکت در آزمون تیزهوشان در هر یک از پایه های تحصیلی هفتم و دهم در هنگام ثبت نام می توانند دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان را نیز دریافت کرده و مطالعه نمایند.

اطلاعات درج شده در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان شامل جزئیات مربوط به شرایط برگزاری جلسه آزمون، شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان شرکت کننده در آزمون و تاریخ و محل برگزاری آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان می باشد.

برای مطالعه نحوه ثبت نام در سایت تیزهوشان نهم به دهم در سایت هیوا کلیک کنید

azmoon.medu.ir

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ثبت نام تیزهوشان:

دانش آموزان پس از ثبت نام در آزمون مدارس سمپاد و پرداخت هزینه ثبت نام باید در تاریخ مشخصی که از طرف سازمان پروش استعداد های درخشان تعیین و اعلام می گردد به سایت ثبت نام مراجعه کرده و کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان خود را دریافت نمایند.

توجه داشته باشید در صورتی که اطلاعات ذکر شده در کارت ورود به جلسه آزمون اشتباه بوده و یا دارای خطاهایی باشد باید قبل از برگزاری جلسه آزمون مشکلات مربوطه را رفع کرده و اصلاح نمایید. مغایرت اطلاعات کارت ورود به جلسه دانش آموزان با اطلاعات شخصی یا تحصیلی آن ها باعث می شود که دانش آموزان از شرکت در جلسه آزمون محروم شوند و اگر این اتفاق برای دانش آموزانی در پایه نهم متوسطه اول بیافتد فرصت مجددی برای شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان برای آن ها وجود نخواهد داشت.

منابع آزمون تیزهوشان:

منابع سوالات طرح شده برای آزمون تیزهوشان پایه دهم کتاب های درسی دانش آموزان می باشند. دسته بندی سوالات ارائه شده در آزمون مدارس تیزهوشان به دو دسته کلی سوالات تحلیلی و تحصیلی تقسیم می گردد.

سوالات تحصیلی آزمون سمپاد نهم به دهم شامل پرسش های عنوان شده از دروس این پایه تحصیلی می باشد که دانش آموزان برای یادگیری هرچه بهتر آن ها می توانند علاوه بر دریافت سوالات آزمون های سال های گذشته به مطالعه کتاب های کمک درسی مرتبط با هریک از درس های ارائه شده نیز بپردازند.

سوالات آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم تنها شامل سوالات استعداد تحلیلی و سنجش هوش می باشد که دانش آموزانی داوطلب این آزمون برای بالا بردن میزان موفقیت خود می توانند سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سال های گذشته را دریافت کرده و با مطالعه آن ها با نوع سوالات و میزان دشواری آن ها آشنا شوند.

 دانش آموزانی که علاقه مند به تحصیل در مدارس تیزهوشان هستند باید با تمام توان خود برای موفقیت در این آزمون تلاش کنند و اجازه ندهند که اضطراب و نگرانی های ناشی از دشواری این آزمون باعث از بین رفتن روحیه و اعتماد به نفس آن ها شود چرا که در این صورت حتی اگر هیچ مشکلی در یادگیری مطالب نداشته باشند بازم در پاسخگویی به سوالات دچار مشکل شده و شانس موفقیت خود را در آزمون تا حد زیادی کاهش می دهند.

برای مطالعه نحوه ثبت نام در سایت تیزهوشان ششم به هفتم سایت هیوا کلیک کنید

hoosh.medu.ir

منبع : ثبت نام آزمون تیزهوشان:: بازدید از این مطلب : 0
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 5 اسفند 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

 این مدارس برای پذیرش دانش آموزان در پایه های هفتم و دهم متوسطه اقدام به برگزاری آزمون می نمایند و دانش آموزان پایه های تحصیلی ششم و نهمی که مفق به قبولی در این آزمون شوند می توانند در این مدارس ثبت نام کرده و به ادامه تحصیل در آن ها بپردازند.

ثبت نام آزمون های تیز هوشان در پایه های هفتم و دهم نیازمند رعایت برخی شرایط و موارد خاصی است که درنظر گرفتن تمامی آن ها برای داوطلبان شرکت در این آزمون لازم و ضروری می باشد که در ادامه به بررسی هر یک از موارد مربوط به ثبت نام آزمون تیزهوشان می پردازیم.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان:

به استناد سایت هیوا دانش آموزانی که علاقه مند به شرکت در آزمون استعداد های درخشان هستند باید در زمان تعیین شده برای ثبت نام این مدارس به سایت ثبت نام مراجعه کرده و اطلاعات خواسته شده را با دقت تکمیل و ثبت نمایند.

در صورتی که اطلاعات وارد شده در هنگام ثبت اشتباه بوده و با اطلاعات دانش آموز مغایرت داشته باشد، داوطلب اجازه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و شرکت در آزمون را نخواهد داشت. بنابراین بهتر است در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان با تمرکز و دقت کافی به سوالات پاسخ دهید.

ثبت نام آزمون تیزهوشان

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان به این صورت است که دانش آموزان هر یک از پایه های ذکر شده باید به سایت ثبت نام مخصوص خود که برای دانش آموزان پایه هفتم hoosh.medu.ir و برای دهمی ها azmoon.medu.ir می باشد مراجعه کرده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایند.

همچنین در صورت عدم دسترسی به هر یک از سامانه های ذکر شده می توانید به سایت همگام به آدرس hamgam.medu.ir مراجعه کرده و از بخش مربوط به ثبت نام تیزهوشان اقدام به ثبت نام نمایید.

توصیه می شود به منظور جلوگیری از اشتباه در ثبت نام ، راهنمای ثبت نام تیزهوشان سایت هیوا مطالعه شود

 ثبت نام تیزهوشان

شرایط ثبت نام در آزمون تیزهوشان :

دانش آموزان داوطلب شرکت در آزمون ثبت نام مدارس سمپاد برای حضور در جلسه آزمون نیازمند داشتن یکسری شرایط تحصیلی می باشند که این شرایط برای ورودی های هفتم و دهم مدارس تیزهوشان با یکدیگر متفاوت است.

شرایط در نظر گرفته شده برای دانش آموزان پایه ششم ابتدایی برای شرکت در آزمون تیزهوشان به این صورت است که دانش آموزان این پایه تحصیلی علاوه بر این که باید مشغول به تحصیل در پایه ششم ابتدایی باشند، باید تمامی نمرات پایه پنجم و ششم آن ها نیز دارای نمره و مقیاس خیلی خوب باشد، البته در صورت داشتن یک نمره خوب در مجموع نمرات دانش آموز، امکان ثبت نام در آزمون تیزهوشان برای او وجود داشته و مشکلی نخواهد بود.

دانش آموزان پایه نهمی که قصد ثبت نام در آزمون نهم به دهم تیزهوشان را داشته باشند باید مشغول به تحصیل در پایه نهم متوسطه اول باشند و نمره معدل کل سالانه پایه هشتم آن ها نیز 19 باشد.

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان:

به گزارش سایت اطلاع رسانی اخبار تیزهوشان هیوا دانش آموزان داوطلب شرکت در آزمون تیزهوشان در هر یک از پایه های تحصیلی هفتم و دهم در هنگام ثبت نام می توانند دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان را نیز دریافت کرده و مطالعه نمایند.

اطلاعات درج شده در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان شامل جزئیات مربوط به شرایط برگزاری جلسه آزمون، شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان شرکت کننده در آزمون و تاریخ و محل برگزاری آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان می باشد.

برای مطالعه نحوه ثبت نام در سایت تیزهوشان نهم به دهم در سایت هیوا کلیک کنید

azmoon.medu.ir

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ثبت نام تیزهوشان:

دانش آموزان پس از ثبت نام در آزمون مدارس سمپاد و پرداخت هزینه ثبت نام باید در تاریخ مشخصی که از طرف سازمان پروش استعداد های درخشان تعیین و اعلام می گردد به سایت ثبت نام مراجعه کرده و کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان خود را دریافت نمایند.

توجه داشته باشید در صورتی که اطلاعات ذکر شده در کارت ورود به جلسه آزمون اشتباه بوده و یا دارای خطاهایی باشد باید قبل از برگزاری جلسه آزمون مشکلات مربوطه را رفع کرده و اصلاح نمایید. مغایرت اطلاعات کارت ورود به جلسه دانش آموزان با اطلاعات شخصی یا تحصیلی آن ها باعث می شود که دانش آموزان از شرکت در جلسه آزمون محروم شوند و اگر این اتفاق برای دانش آموزانی در پایه نهم متوسطه اول بیافتد فرصت مجددی برای شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان برای آن ها وجود نخواهد داشت.

منابع آزمون تیزهوشان:

منابع سوالات طرح شده برای آزمون تیزهوشان پایه دهم کتاب های درسی دانش آموزان می باشند. دسته بندی سوالات ارائه شده در آزمون مدارس تیزهوشان به دو دسته کلی سوالات تحلیلی و تحصیلی تقسیم می گردد.

سوالات تحصیلی آزمون سمپاد نهم به دهم شامل پرسش های عنوان شده از دروس این پایه تحصیلی می باشد که دانش آموزان برای یادگیری هرچه بهتر آن ها می توانند علاوه بر دریافت سوالات آزمون های سال های گذشته به مطالعه کتاب های کمک درسی مرتبط با هریک از درس های ارائه شده نیز بپردازند.

سوالات آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم تنها شامل سوالات استعداد تحلیلی و سنجش هوش می باشد که دانش آموزانی داوطلب این آزمون برای بالا بردن میزان موفقیت خود می توانند سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سال های گذشته را دریافت کرده و با مطالعه آن ها با نوع سوالات و میزان دشواری آن ها آشنا شوند.

 دانش آموزانی که علاقه مند به تحصیل در مدارس تیزهوشان هستند باید با تمام توان خود برای موفقیت در این آزمون تلاش کنند و اجازه ندهند که اضطراب و نگرانی های ناشی از دشواری این آزمون باعث از بین رفتن روحیه و اعتماد به نفس آن ها شود چرا که در این صورت حتی اگر هیچ مشکلی در یادگیری مطالب نداشته باشند بازم در پاسخگویی به سوالات دچار مشکل شده و شانس موفقیت خود را در آزمون تا حد زیادی کاهش می دهند.

برای مطالعه نحوه ثبت نام در سایت تیزهوشان ششم به هفتم سایت هیوا کلیک کنید

hoosh.medu.ir

منبع : ثبت نام آزمون تیزهوشان:: بازدید از این مطلب : 2
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 5 اسفند 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

به انجام خدمت وظیفه در سازمان های دولتی و محیط های غیر نظامی امریه سربازی گفته می شود . در واقع امریه سربازی به فارغ التحصیلان دانشگاهی تعلق گرفته و این امکان را به آن ها می دهد که در زمینه رشته تحصیلی خود مشغول به کار شده و این زمان کاری به عنوان خدمت سربازی برایشان محسوب شود . این دسته از مشمولان دیگر نیازی به شرکت در پادگان های نظامی نداشته و به جای آن در محل هایی که سازمان امریه بگیر برای آن ها مشخص می کند مشغول به فعالیت می شوند. برای ارائه در خواست امریه سربازی، داشتن مدرک دانشگاهی با حداقل معدل، لازم است تا سازمان های مختلف بتوانند فرد را به عنوان سرباز پذیرش نمایند .

 در قانون نظام وظیفه به سربازان امریه نیز حقوق تعلق می گیرد. حقوق فردی که به صورت امریه به سربازی اعزام می شود با سربازان عادی یکسان است ولی بعضی از سازمان های دولتی حقوق اضافه ای برای سربازان امریه خود در نظر می گیرند. در واقع حقوق و مزایا سربازان امریه بستگی به نوع نهادی دارد که در آن مشغول به خدمت می باشند. زمان دریافت امریه سربازی هر سازمان با سازمان دیگری متفاوت است، اما آنچه که اهمیت دارد ارسال درخواست در موعد مقرر توسط مشمولان می باشد. معمولا زمان ثبت درخواست امریه حدود 3 ماه قبل از تاریخ اعزام مشمولان به خدمت سربازی است. اقدام به موقع مشمولان باعث آسوده خاطر بودن آن ها از روند بررسی و پیگیری پرونده تا زمان اعزام خواهد بود تا در شرایط عدم پذیرش بتوانند در همان تاریخ اعزام خود به خدمت سربازی بروند.

 

برای مطالعه راهنمای جامع دریافت امریه سربازی در سایت هیوا کلیک نمایید

 امریه سربازی

 

شرایط دریافت امریه سربازی

نکته مهمی که در دریافت امریه های سربازی باید به آن توجه داشت، شرایط دریافت امریه سربازی است. چرا که یکی از قوانین مهم که بین اکثر سازمان های امریه بگیر نیز مشترک است، فاقد غیبت بودن مشمول است. در صورتی که مشمولان غیبت سربازی داشته باشند در امریه های سربازی پذیرفته نمی شوند. همچنین امکان درخواست کحسری خدمت نیز وجود نداشته و همه مشمولان باید دو سال تمام مشغول به خدمت در محل تعیین شده باشند. برخی از سازمان های امریه بگیر نیز در شرایط خود ذکر کرده اند که محل خدمت سرباز در مناطق محروم و بد آب و هوا خواهد بود که توجه به آن نیز ضروری است. البته هر چه مدرک تحصیلی مشمول بالاتر باشد، قطعا نوع پذیرش او و محل خدمتش نیز متفاوت تر خواهد بود.

به طور خلاصه شرایط دریافت امریه سربازی را می توان به شکل زیر تعریف کرد:

 

1 ) رشته های مورد نیاز سازمان امریه بگیر

2 ) مدرک تحصیلی مورد تقاضای هر ارگان

3 ) شرط معدل

4 ) نداشتن غیبت سربازی

5 ) داشتن سابقه بسیجی

6 ) عدم ارسال درخواست امریه برای دو سازمان

7 ) نداشتن کسری خدمت

 

برای مطالعه دریافت امریه سربازی وزارت علوم در سایت هیوا کلیک نمایید

امریه وزارت علوم

 

نحوه ثبت نام امریه سربازی

همانطور که گفته شد، زمان و شرایط و نحوه ثبت نام امریه سربازی هر ارگان با ارگان دیگری متفاوت است. همچنین در برخی از سازمان ها مشمولان بدون مراجعه حضوری می توانند در امریه سربازی ثبت نام نموده و تمامی مدارک خود را در همان سایت سازمان مورد نظر خود بارگذاری کنند. فراموش نشود که تکمیل دفترچه نظام وظیفه و ارسال آن برای مشخص شدن تاریخ اعزام از اولین مراحلی است که مشول باید برای دریافت امریه انجام دهد و سپس بر اساس تاریخ اعزام خود سایر مراحل ثبت نام را طی کند.

برای ثبت درخواست در سایت هر سازمان امریه بگیری ابتدا به مطالعه شرایط، رشته و معدل درخواست شده پرداخته و سپس در صورتی که واجد شرایط بودید به تکمیل فرم ها بپردازید. توجه شود که ثبت نام به منزله پذیرش قطعی نبوده و نتایج این فرآیند مدت پس از نام نویسی به اطلاع مشمولان خواهد رسید. در برخی از سازمان ها مرحله ای قبل از اعلام نتایج وجود دارد که مشمولان به مصاحبه شفاهی دعوت شده تا از بین آن ها افرادی که عملکرد بهتر دارند انتخاب شوند.

به مشمولان توصیه می شود برای داشتن فرآیند ثبت نامی راحت و آسان از قبل تمام مدارک مورد نیاز برای ثبت نام را تهیه کرده تا دچار استرس به علت محدودیت زمانی نشوند. برخی از مدارک لازم برای بارگذاری در سایت سازمان های امریه بگیر عبارت است از:

 

 • عکس سه در چهار
 • ارائه اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه
 • ارائه اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی مشمول
 • برگه اعزام به خدمت مشمولان که تاریخ اعزام در آن قید شده باشد
 • مدارک مربوط به محل سکونت مشمول
 • مدارک مربوط به وضعیت تاهل مشمول یا خانواده رزمندگان و شهدا
 • برگه واکسیناسیون مشمول
 • رزومه مشخص که در آن تمامی تخصص های فرد و مهارت های وی توضیح داده شده باشد.

 

سازمان های ارائه دهنده امریه

معمولا سازمان های متعددی شروع به انتشار فراخوان و جذب نیروی امریه می کنند که این اقدام به نفع مشمولان تحصیل کرده می باشد. یکی از امریه هایی که طرفدار زیادی برای ثبت نام دارد، امریه سرباز معلمی است که در طی آن مشمولان می توانند به عنوان معلم در یکی از مناطق معمولا محرومی که آموزش و پرورش مشخص می کند اقدام به گذراندن مدت سربازی خود کنند. علاوه بر این وزارت آموزش و پرورش نیز اقدام به پذیرش نیرو می کند که ممکن است برخی از مشمولان را به عنوان نیروی اداری در برخی از قسمت های وزارتخانه به کار گیرد.

امریه وزارت نیرو ، نفت و قوه قضاییه نیز معروف بوده چرا که اغلب دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و دکتری را جذب کرده و به علت مزایای شغلی که برای مشمولان فراهم می کند معمولا طرفداران زیادی دارد. ثبت نام این سازمان ها به صورت اینترنتی و در سایت مخصوص به خود بوده و سایر مراحلی که مشمول برای ثبت نام می بایست طی کند در همان سایت توضیح داده شده است.

مشمولانی که علاقه مند به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص انواع امریه های سربازی و نحوه ثبت نام در آن ها هستند می توانند این اطلاعات را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا دریافت کنند . مشاوران سامانه می توانند زمان امریه انواع سازمان ها را ارائه داده و آن ها را راهنمای نمایند.

 

برای مطالعه راهنمای جامع ثبت نام سرباز معلمی در سایت هیوا کلیک نمایید

 ثبت نام سرباز معلمی

منبع : صفر تا صد نحوه دریافت امریه سربازی:: بازدید از این مطلب : 0
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 4 اسفند 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

به انجام خدمت وظیفه در سازمان های دولتی و محیط های غیر نظامی امریه سربازی گفته می شود . در واقع امریه سربازی به فارغ التحصیلان دانشگاهی تعلق گرفته و این امکان را به آن ها می دهد که در زمینه رشته تحصیلی خود مشغول به کار شده و این زمان کاری به عنوان خدمت سربازی برایشان محسوب شود . این دسته از مشمولان دیگر نیازی به شرکت در پادگان های نظامی نداشته و به جای آن در محل هایی که سازمان امریه بگیر برای آن ها مشخص می کند مشغول به فعالیت می شوند. برای ارائه در خواست امریه سربازی، داشتن مدرک دانشگاهی با حداقل معدل، لازم است تا سازمان های مختلف بتوانند فرد را به عنوان سرباز پذیرش نمایند .

 در قانون نظام وظیفه به سربازان امریه نیز حقوق تعلق می گیرد. حقوق فردی که به صورت امریه به سربازی اعزام می شود با سربازان عادی یکسان است ولی بعضی از سازمان های دولتی حقوق اضافه ای برای سربازان امریه خود در نظر می گیرند. در واقع حقوق و مزایا سربازان امریه بستگی به نوع نهادی دارد که در آن مشغول به خدمت می باشند. زمان دریافت امریه سربازی هر سازمان با سازمان دیگری متفاوت است، اما آنچه که اهمیت دارد ارسال درخواست در موعد مقرر توسط مشمولان می باشد. معمولا زمان ثبت درخواست امریه حدود 3 ماه قبل از تاریخ اعزام مشمولان به خدمت سربازی است. اقدام به موقع مشمولان باعث آسوده خاطر بودن آن ها از روند بررسی و پیگیری پرونده تا زمان اعزام خواهد بود تا در شرایط عدم پذیرش بتوانند در همان تاریخ اعزام خود به خدمت سربازی بروند.

 

برای مطالعه راهنمای جامع دریافت امریه سربازی در سایت هیوا کلیک نمایید

 امریه سربازی

 

شرایط دریافت امریه سربازی

نکته مهمی که در دریافت امریه های سربازی باید به آن توجه داشت، شرایط دریافت امریه سربازی است. چرا که یکی از قوانین مهم که بین اکثر سازمان های امریه بگیر نیز مشترک است، فاقد غیبت بودن مشمول است. در صورتی که مشمولان غیبت سربازی داشته باشند در امریه های سربازی پذیرفته نمی شوند. همچنین امکان درخواست کحسری خدمت نیز وجود نداشته و همه مشمولان باید دو سال تمام مشغول به خدمت در محل تعیین شده باشند. برخی از سازمان های امریه بگیر نیز در شرایط خود ذکر کرده اند که محل خدمت سرباز در مناطق محروم و بد آب و هوا خواهد بود که توجه به آن نیز ضروری است. البته هر چه مدرک تحصیلی مشمول بالاتر باشد، قطعا نوع پذیرش او و محل خدمتش نیز متفاوت تر خواهد بود.

به طور خلاصه شرایط دریافت امریه سربازی را می توان به شکل زیر تعریف کرد:

 

1 ) رشته های مورد نیاز سازمان امریه بگیر

2 ) مدرک تحصیلی مورد تقاضای هر ارگان

3 ) شرط معدل

4 ) نداشتن غیبت سربازی

5 ) داشتن سابقه بسیجی

6 ) عدم ارسال درخواست امریه برای دو سازمان

7 ) نداشتن کسری خدمت

 

برای مطالعه دریافت امریه سربازی وزارت علوم در سایت هیوا کلیک نمایید

امریه وزارت علوم

 

نحوه ثبت نام امریه سربازی

همانطور که گفته شد، زمان و شرایط و نحوه ثبت نام امریه سربازی هر ارگان با ارگان دیگری متفاوت است. همچنین در برخی از سازمان ها مشمولان بدون مراجعه حضوری می توانند در امریه سربازی ثبت نام نموده و تمامی مدارک خود را در همان سایت سازمان مورد نظر خود بارگذاری کنند. فراموش نشود که تکمیل دفترچه نظام وظیفه و ارسال آن برای مشخص شدن تاریخ اعزام از اولین مراحلی است که مشول باید برای دریافت امریه انجام دهد و سپس بر اساس تاریخ اعزام خود سایر مراحل ثبت نام را طی کند.

برای ثبت درخواست در سایت هر سازمان امریه بگیری ابتدا به مطالعه شرایط، رشته و معدل درخواست شده پرداخته و سپس در صورتی که واجد شرایط بودید به تکمیل فرم ها بپردازید. توجه شود که ثبت نام به منزله پذیرش قطعی نبوده و نتایج این فرآیند مدت پس از نام نویسی به اطلاع مشمولان خواهد رسید. در برخی از سازمان ها مرحله ای قبل از اعلام نتایج وجود دارد که مشمولان به مصاحبه شفاهی دعوت شده تا از بین آن ها افرادی که عملکرد بهتر دارند انتخاب شوند.

به مشمولان توصیه می شود برای داشتن فرآیند ثبت نامی راحت و آسان از قبل تمام مدارک مورد نیاز برای ثبت نام را تهیه کرده تا دچار استرس به علت محدودیت زمانی نشوند. برخی از مدارک لازم برای بارگذاری در سایت سازمان های امریه بگیر عبارت است از:

 

 • عکس سه در چهار
 • ارائه اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه
 • ارائه اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی مشمول
 • برگه اعزام به خدمت مشمولان که تاریخ اعزام در آن قید شده باشد
 • مدارک مربوط به محل سکونت مشمول
 • مدارک مربوط به وضعیت تاهل مشمول یا خانواده رزمندگان و شهدا
 • برگه واکسیناسیون مشمول
 • رزومه مشخص که در آن تمامی تخصص های فرد و مهارت های وی توضیح داده شده باشد.

 

سازمان های ارائه دهنده امریه

معمولا سازمان های متعددی شروع به انتشار فراخوان و جذب نیروی امریه می کنند که این اقدام به نفع مشمولان تحصیل کرده می باشد. یکی از امریه هایی که طرفدار زیادی برای ثبت نام دارد، امریه سرباز معلمی است که در طی آن مشمولان می توانند به عنوان معلم در یکی از مناطق معمولا محرومی که آموزش و پرورش مشخص می کند اقدام به گذراندن مدت سربازی خود کنند. علاوه بر این وزارت آموزش و پرورش نیز اقدام به پذیرش نیرو می کند که ممکن است برخی از مشمولان را به عنوان نیروی اداری در برخی از قسمت های وزارتخانه به کار گیرد.

امریه وزارت نیرو ، نفت و قوه قضاییه نیز معروف بوده چرا که اغلب دارندگان مدرک کارشناسی ارشد و دکتری را جذب کرده و به علت مزایای شغلی که برای مشمولان فراهم می کند معمولا طرفداران زیادی دارد. ثبت نام این سازمان ها به صورت اینترنتی و در سایت مخصوص به خود بوده و سایر مراحلی که مشمول برای ثبت نام می بایست طی کند در همان سایت توضیح داده شده است.

مشمولانی که علاقه مند به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص انواع امریه های سربازی و نحوه ثبت نام در آن ها هستند می توانند این اطلاعات را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا دریافت کنند . مشاوران سامانه می توانند زمان امریه انواع سازمان ها را ارائه داده و آن ها را راهنمای نمایند.

 

برای مطالعه راهنمای جامع ثبت نام سرباز معلمی در سایت هیوا کلیک نمایید

 ثبت نام سرباز معلمی

منبع : صفر تا صد نحوه دریافت امریه سربازی:: بازدید از این مطلب : 1
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 4 اسفند 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

همه ما در جامعه زندگی می کنیم ، در میان مردمان متفاوت و در زندگی روزمره خود همواره با مسائلی رو به رو می شویم که نمی توانیم پاسخ آن ها را در علوم فیزیک و ریاضی جستجو کنیم ، بنابراین علمی به وجود آمده است که پاسخگوی تمامی سوالات ما در زمینه های انسانی ، شخصیت ، اجتماعی ، میان فردی و غیره است . برای درک بهتر دنیای اطراف خود و به عبارتی برای زندگی بهتر نیاز به شناختن علم روانشناسی داریم و زمانی که بتوانیم آن را در زندگی خود وارد کنیم می توانیم به تمامی موارد زیر دست پیدا کنیم .

سایت مشاوره روانشناسی مصاحب تمامی مطالب به روز علم روانشناسی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا گام کوچکی در راه دستیابی به سلامت روانی جامعه برداشته باشد . در ادامه به 11 دلیل مهمی که هر فرد را نیازمند علم روانشناسی می کند اشاره خواهیم کرد.

1. برای یافتن انگیزه می توان از روانشناسی استفاده کرد

فرقی نمی کند که هدف شما قبولی در کنکور، کاهش وزن یا چیز دیگری است ، در هر صورت می توانید از ترفند های روانشناسی برای کسب انگیزه استفاده کنید . اگر می پرسید چطور ؟ باید بگویم که بهتر است با تکنیک هوشمند کردن هدف آشنا شوید . در این تکنیک ، فقط کافی است که یک هدف بزرگ را به هدفهای جزئی تر و قابل دسترس تر تقسیم کنید . این کار باعث می شود که احساس کنترل بیشتری روی شرایط داشته باشید و با موفقیت در هر مرحله مغزتان ترغیب می شود و انگیزه کافی را برای رسیدن به هدف اصلی به دست خواهید آورد .

2. برای زندگی شادتر می توان از رواشناسی استفاده کرد

درست وقتی که احساس کلافگی می کنید و فکر می کنید کاسه صبرتان لبریز شده همان زمانی است که روانشناسی می تواند به شما کمک کند. یک تکنیک ساده برای شاد تر بودن این است که " تا جایی که می توانید لبخند بزنید " شاید کمی دور از ذهن باشد اما مغز ما علی رغم تمامی قدرت و پیچیدگی ای که دارد ، بسیار ساده فریب می خورد . مطالعات نشان داده است که وقتی خود را مجبور به لبخند زدن می کنیم ، در واقع احساس شادی بیشتری می کنیم .

3.برای دوست یابی و ارتباطات اجتماعی بهتر می توان از روانشناسی استفاده کرد

به استناد سایت مصاحب علم روانشناسی در زمینه دوست یابی هم یک تکنیک دارد ، خیلی ساده است برای این منظور می توانید از روش بنجامین فرانکلین استفاده کنید . بنجامین فرانکلین یک بار آزمایشی انجام داد و به این نتیجه رسید که ما عمدتا تمایل داریم با افرادی دوست شویم که می توانند برای ما کاری انجام دهند یا لطفی در حقمان می کنند . بنابراین دفعه بعد که خواستید دوست پیدا کنید ، از طرف مقابلتان یک خواهش کوچک داشته باشید . این خواهش و لطف کوچک می تواند به سادگی پرسیدن نظر او درباره هر چیزی و یا به پیچیدگی قرض گرفتن یکی از وسایل او باشد.

4.برای قدرتمند شدن و تحت تاثیر قرار دادن دیگران می توان از روانشناسی استفاده کرد

آیا دوست دارید قدرتمند باشید یا حداقل دیگران را متقاعد کنید که ارزش احترام را دارید ؟ روانشناسی می تواند به شما کمک کند که بیاموزید که چگونه رفتار کنید که احساس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید ، چگونه در مراوداتتان از زبان بدن مناسب استفاده کنید و ارتباط موثرتری با دیگران برقرار کنید و در برابر درخواست هایی که مایل به انجام آن نیستید جرات نه گفتن داشته باشید .

5.برای انتخاب شغل مناسب و موفقیت در کار می توان از روانشناسی استفاده کرد

علم روانشناسی بر اساس سبک شخصیتی شما می تواند شغل مناسبتان را پیشنهاد دهد و با ارائه راه حل هایی برای موفقیت در کارتان ، رضایت شغلی شما را افزایش دهد .

59

6.برای تقویت مهارت های تصمیم گیری و حل مسئله می توان از روانشناسی استفاده کرد

ما در زندگی روزمره خود دائما با تصمیماتی رو به رو هستیم ، اما تصمیم گیری صحیح همیشه کار آسانی نیست. روانشناسی می تواند به ما راهکار های مفیدی ارائه بدهد که بتوانیم با استفاده از آن ها بهترین تصمیمات را اتخاذ کنیم و برای مسائل راه حل ارائه دهیم .

7.برای شناسایی دروغ و دروغگو می توان از روانشناسی استفاده کرد

با توجه به آمارهای ارائه شده مردم همیشه دروغ می گویند ، اما شما مجبور نیستید که تمام حرف های آن ها را باور کنید . روانشناسی به شما ساده ترین راه ممکن را برای شناسایی دروغ اطرافیان معرفی می کند " نگاه کردن به چشمان گوینده ".  یک دروغگو هر چقدر هم که ماهر باشد ، زبان بدنش او را لو می دهد .

8.برای تقویت حافظه و تمرکز حواس می توان از روانشناسی استفاده کرد

تکنیک هایی که روانشناسی برای بالا بردن گنجایش حافظه یا افزایش تمرکز ارائه می دهد می توانند باعث شوند از یک امتحان مهم سربلند بیرون بیایید .

9.برای افزایش مهارت های فردی می توان از روانشناسی استفاده کرد

به نقل از سایت مصاحب هر شخصی برای یک زندگی موفق نیازمند یک سری مهارت های فردی می باشد . این مهارت ها دربرگیرنده اعتماد به نفس ، عزت نفس ، راستگویی  و بسیاری از ویژگی های مثبت بوده و به فرد کمک می کند از ویژگی های منفی مثل دروغ ، حسودی ، دورویی و کم حوصلگی دوری کرده و همچنین استرس و اضطراب خود را کنترل کند .

10.برای داشتن یک رابطه عاطفی  و ازدواج موفق می توان از روانشناسی استفاده کرد

ازدواج برای هر دختر یا پسری به منزله وارد شدن به دنیای ناشناخته هاست . علم روانشناسی مانند یک فانوس در این مسیر عمل می کند که تمامی تاریکی ها را از میان بر می دارد و همه چیز را قابل درک می کند . از نحوه خاستگاری و نوع روابط جنسی گرفته تا تمامی تصمیماتی که در زندگی مشترک به عهده زوجین است  .

11.برای تربیت کردن فرزندان سالم می توان از روانشناسی استفاده کرد

همه پدر و مادر ها در قبال کودکی که به دنیا می آورند مسئولند و این مسئولیت از لحظه لقاح آغاز می گردد. علم روانشناسی در تمامی مراحل حاملگی برای مادران باردار توصیه هایی دارد و همین طور تکنیک های فرزندپروری که از لحظه تولد کودک باید اجرا شوند . اگر والدین به این نکات توجه کنند ، کودکانی تحویل جامعه خواهند داد که به لحاظ جسمی و روانی در سلامت کامل هستند .

علم روانشناسی دنیای گسترده ای است و تمامی مواردی که ذکر شد به همراه بسیاری از مطالب مفید و جذاب روانشناسی دیگر در سایت مصاحب به تفصیل توضیح داده شده اند که می توانید با مراجعه به این سایت جذابترین و مهمترین چالش های روانشناسی روز دنیا را مطالعه نمایید .

منبع : 11 دلیلی که نیاز به مشاوره و علم روانشناسی داریم:: بازدید از این مطلب : 0
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 2 بهمن 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

در ایام نزدیک به امتحانات اولین و مهمترین مسئله برای دانش آمزان داشتن آمادگی کافی برای شرکت در جلسات امتحانی و پاسخگویی درست به سوالات است . اگر دانش آموزان این اطمینان را در خود احساس نکنند ، دچار نگرانی و اضطراب شده و حتی در صورت بلد بودن تمامی مباحث و مطالب درسی قادر به پاسخ گویی نخواهند بود .

یکی از روش هایی که باعث ایجاد آرامش خاطر در دانش آموزان شده و اعتماد به نفس آنان را در مورد این مسئله تقویت را می کند ، مطالعه نمونه سوالات امتحانی سال های تحصیلی گذشته می باشد .

زمانی که دانش آموزان با نمونه سوالات امتحانی گوناگونی آشنا می شوند میزان دشواری و تنوع سوالات برای آن ها مشخص می شود و دیگر نگرانی بابت آشنا نبودن با نوع سوالات و مباحث امتحانی نخواهند داشت .

همچنین مطالعه نمونه سوالات امتحانی دروس مختلف باعث می شود تا علاوه بر آشنایی با انواع روش های پاسخگویی و راه حل های مختلف مسئله های امتحانی ، از میزان اهمیت و تکرار برخی مباحث و نکات درسی آگاه شده و توجه و تمرین و تکرار بیشتری نسبت به آن ها داشته باشید . سایت مشاوره تحصیلی هیوا سوالات امتحانی همه مقاطع تحصیلی از پایه اول ابتدایی تا دوازدهم را در همه درس های مختلف ( ریاضی ، علوم ، فیزیک ، فارسی و ادبیات و ...... ) در اختیار دانش آموران قرار داده است . می توانید با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه ویژه سوالات امتحانی وارد شوید .

صفحه ویژه سوالات امتحانی مدارس سایت هیوا
  نمونه سوالات امتحانی مدارس

 

دانلود نمونه سوالات امتحانات ریاضی متوسطه اول  از سایت هیوا

بسیاری از دانش آموزان نسبت به امتحانات ریاضی نگرانی بیشتری از سایر درس های دیگر از خود نشان می دهد . پیچیدگی و دشواری برخی مطالب کتاب ریاضی این پایه های تحصیلی باعث سست شدن روحیه دانش آموزان مقطع متوسطه اول شده و اضطراب آن ها را در رابطه با امتحان ریاضی پایه تحصیلی خود افزایش دهد .

دانش آموزان مقطع متوسطه اول بهتر است همزمان با مطالعه مطالب درس نمونه سوالات امتحانی مربوط به خود را نیز مطالعه نمایند تا علاوه بر آشنایی با روش های مختلف حل مسئله نکاتی که فراموش کرده و یا متوجه آن نشده اند را نیز یاد بگیرند .

علاوه بر پایه هفتم کتاب ریاضی هشتم و نهم نیز دارای نکات مهم و قابل توجهی است که تمرین و تکرار مطالب و سوالات هر سه پایه از جمله سوالات امتحان ریاضی پایه هشتم و نهم آمادگی دانش آموزان برای ایام امتحانات را تا حد بسیار زیادی افزایش خواهد داد .

 

با ورود به سایت هیوا دانش آموزان پایه هشتم نگران نمونه سوالات پایه خود نباشین
  نمونه سوال ریاضی هشتم

 

دانلود نمونه سوالات امتحانات ریاضی دوره ابتدایی از سایت هیوا

نمونه سوالات امتحانی مدارس

توجه به نوع سوالات و مطالب پر تکراری که به شکل های گوناگون در سوالات مختلف امتحانی پایه تحصیلی ابتدایی مطرح می شود باعث می شود که دانش آموزان این مقطع از میزان اهمیت موارد ذکر شده در مطالب درسی خود آگاه شده و تمرین و مطالعه بیشتری نسبت به آن ها داشته باشند و در صورت داشتن اشکال در این موارد ضعف ها و مشکلات خود را به موقع برطرف سازند .

یکی از راه هایی که بتوان از اهمیت برخی موضوعات امتحانی در دوره تحصیلی دبستان آگاه شد این است که دانش آموزان به بارم بندی های سوالات در نمونه سوالات سال های گذشته توجه داشته باشند . طبیعتا سوالات مهم تر و پر نکته تر میزان نمره بیشتری نیز به خود اختصاص می دهند .

این مسئله برای دانش آموزان سایر پایه های تحصیلی دیگر نیز به همین صورت بوده و بهتر است مطالعه مطالب با توجه به بارم بندی سوالات امتحانی اولویت بندی شده و مورد تکرار و تمرین قرار گیرد .

همچنین بهتر است دانش آموزان دوره دبستان برای موفقیت در امتحانات تنها به نمونه سوالات امتحانی توجه نکرده و قبل از تمرین با سوالات و مشاهده آن ها به طور کامل و دقیق مطالب درسی خود را مطالعه کرده و یاد بگیرند چرا که در صورت بی توجهی به این مطالب قادر به پاسخگویی به تمرینات و نمونه سوالات درسی خود نیز نخواهند بود و این امر باعث آشفتگی و سردرگمی بیشتر دانش آموزان خواهد شد .

 

 سایت هیوا مجموعه کامل نمونه سوالات درس ریاضی پایه سوم را برای دانلود ارائه نموده است
  نمونه سوال ریاضی سوم ابتدایی

 

اهمیت مطالعه نمونه سوالات ریاضی در سایت هیوا

نمونه سوالات امتحانی مدارس

دانش آموزان پایه های مختلف باید به این مسئله توجه داشته باشند که بهتر است مطالب و مباحث آموزشی کتاب های درسی خود را از همان ابتدای امر به خوبی یاد گرفته و اشکالات درسی خود را همزمان با انجام تمرینات و مطالعات خود برطرف نمایند .

اکثر مباحث درسی آموزش داده شده برای پایه تحصیلی مختلف در اکثر مواقع پیوسته به یکدیگر هستند و در صورت یاد نگرفتن یکی از مطالب و نادیده گرفتن آن ها  ، دانش آموزان در یادگیری سایر مباحث بعدی نیز دچار مشکل خواهند شد .

بنابراین یادگیری مسائل درسی از جمله مطالب کتاب ریاضی برای دانش آموزان از اهمیت بالایی برخوردار بوده و تسلط بر آموزش ها و مطالب درس ریاضی نه تنها دانش آموزان این پایه را به یادگیری و حل مسائل بیشتر ترغیب می کند بلکه میزان علاقه و خلاقیت آن ها را نیز نسبت به آموختن این درس افزایش می دهد .

این یادگیری و آموزش پذیری برای دانش آموزان با حل تمرینات و نمونه سوالات ریاضی مرتبط با هر درس از کتاب ریاضی و یادگیری روش های مختلف حل مسائل و سوالات ریاضی امکان پذیر خواهد بود .

منبع : نمونه سوالات امتحانی مدارس:: بازدید از این مطلب : 0
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 27 دی 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

ثبت نام کنکور سراسری 1400 از روز یکشنبه 12 بهمن ماه تا روز شنبه 18 بهمن ماه به صورت اینترنتی از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.org صورت می گیرد . بنابراین داوطلبان متقاضی شرکت در این ماراتن نفسگیر به مدت یک هفته فرصت دارند تا با فراهم کردن مدارک لازم از جمله عکس 3*4 ، اطلاعات فردی شناسنامه ای ، اطلاعات تحصیلی مانند کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاه ، معدل کل دیپلم و ...  وارد سایت مذکور شده و ثبت نام خود را بطور کامل انجام دهند .

همانطور که می دانید برخی از امتحانات پایه دوازدهم ، دیپلم و پیش دانشگاهی داوطلبان رشته های ریاضی فیزیک ، علوم تجربی ، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی نظام ترمی واحدی _ سالی واحدی سال 84 به بعد و یا نظام جدید ( 3-3-6 ) به صورت نهایی و کشوری برگزار می گردد که نمرات این امتحانات به میزان حداکثر 30 درصد به صورت مثبت در نمره‌ کل نهایی داوطلب تاثیر دارد .

آموزش و پرورش برای کمک به سازمان سنجش به منظور اعمال سوابق تحصیلی متقاضیان کنکور 1400  سامانه جمع آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها با نام سایت دیپ کد به نشانی dipcode.medu.ir طراحی نموده است . هر داوطلب با وارد کردن اطلاعات شخصی خود مانند شماره دانش آموزی ، کد منطقه و مشخص نمودن مقطع تحصیلی مورد نظر در سایت آموزش و پرورش به آدرس dipcode.medu.ir به یک کد دست پیدا می کند که بیانگر سوابق تحصیلی دانش آموز در آن مقطع می باشد که کد سوابق تحصیلی نام دارد و می تواند در بهبود نتیجه داوطلب تاثیر مثبتی داشته باشد .

yektanet-logo-sign

تبلیغ

تست سنجش سلامت تنفسی شما. همین الان تست بده

تست سنجش سلامت تنفسی شما. همین الان تست بده

مشاهده

مشمولان کد سوابق تحصیلی

همانطور که گفته شد ، تمامی متقاضیان شرکت در آزمون سراسری 1400 مشمول اعمال سوابق تحصیلی نیستند ، بلکه تنها داوطلبانی که دارای شرایط زیر می باشند ، می بایست زمان ثبت نام این آزمون اقدام به وارد کردن کد سوابق تحصیلی خود نمایند :

 1. فارغ التحصیلان مقطع دیپلم یکی از رشته ها نظری مانند ریاضی فیزیک ، علوم تجربی ، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی که بعد از سال 84 فارغ التحصیل شده اند می بایست اقدام به دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم نمایند .
 2. داوطلبان نظام ترمی واحدی – سالی واحدی که بعد از سال 91 موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی خود شده اند ، می بایست کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی خویش را دریافت نمایند .
 3. فارغ التحصیلان نظام جدید ( 6 - 3 - 3 ) که بعد از سال 98 فارغ التحصیل شدند اصطلاحا دیپلم گرفتند ، تنها باید کد سوابق تحصیلی دیپلم را دریافت نمایند .

 

 برای مطالعه راهنمای قدم به قدم دریافت کد سوابق تحصیلی از سایت هیوا کلیک کنید .

dipcode.medu.ir

31

نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور سراسری 1400 از طریق سایت dipcode.medu.ir

فرایند دریافت کد سوابق تحصیلی جهت ثبت نام در کنکور سراسری به صورت اینترنتی از طریق سایت dipcode.medu.ir انجام می شود . تمامی مشمولان دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و یا پیش دانشگاهی می بایست در موعد مقرر و قبل از زمان ثبت نام کنکور 1400 وارد سایت مذکور شده و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده اقدام به دریافت این کد نمایند .

• نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی به طور خلاصه :

1. ورود به سایت dipcode.medu.ir

2. کلیک روی گزینه " برای مشاهده سوابق و دریافت کد سوابق تحصیلی کلیک کنید "

3. وارد کردن اطلاعات لازم اعم از " کد دانش آموزی ، کد منطقه ، کد مقطع و تاریخ تولد " داوطلب

4. مشاهده اطلاعات فردی و تحصیلی داوطلب

5. تایید یا عدم تایید اطلاعات با توجه به صحت اطلاعات وارد شده در سایت دیپ کد

5. دریافت کد سوابق تحصیلی

 برای اطلاع  نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی کلیک کنید .

 دریافت کد سوابق تحصیلی

نحوه دریافت و تایید کد سوابق تحصیلی کنکور سراسری 1400 از سایت سنجش

روش دیگری که جهت دریافت و تایید کد سوابق تحصیلی کنکور سراسری برای دداوطلبان این آزمون در نظر گرفته شده ، از طریق سایت سنجش می باشد . داوطلبان در صورت عدم دسترسی به اطلاعات خواسته شده در سایت دیپ کد مانند کد منطقه ، می توانند به سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org  مراجعه کرده و با انتخاب گزینه سوابق تحصیلی دانش آموزان - وضعیت نمرات ارسالی از آموزش و پرورش ، وارد بخش مشاهده و تایید سوابق تحصیلی کنکور سراسری خود شوند و کد سوابق تحصیلی پایه مربوطه خود را دریافت نمایند .

 • نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی و تایید نمرات در سایت سوابق تحصیلی sanjesh.org به طور خلاصه

1. مراجعه به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org

2.  انتخاب گزینه تایید سوابق تحصیلی دانش آموزان - وضعیت نمرات ارسالی از آموزش و پرورش

3.  ورود به صفحه تایید سوابق تحصیلی با یکی از سه روش موجود :

 • شماره دانش آموزی + سال تولد
 • شماره دانش آموزی + نام + نام خانوادگی + شماره شناسنامه
 • شماره دانش آموزی + کد منطقه یا ناحیه اخذ مدرک دیپلم

 

 برای مطالعه راهنمای قدم به قدم دریافت کد سوابق تحصیلی سازمان سنجش از سایت هیوا کلیک کنید .

 سوابق تحصیلی دانش آموزان sanjesg.org

منبع : دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور سراسری 1400:: بازدید از این مطلب : 0
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 23 دی 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

 

بیت کوین ( bitcoin ) در واقع اولین ارز دیجیتالی است که توسط فرد یا گروهی ناشناس با نام ساتوشی ناکاموتو در سال 2008 به جهانیان معرفی شده است و در حال حاضر به عنوان محبوب ترین ارز دیجیتالی در مقابل سایر رمز ارز های موجود در بازار ارز دیجیتال برای فعالین و سرمایه گذاران این بازار بوده و افراد زیادی تمایل به سرمایه گذاری بر روی آن و کسب سود از این راه دارند .

این رمز ارز به صورت غیر متمرکز در بستر شبکه بلاک چین و بدون نیاز به واسطه ها به صورت الکترونیکی فعالیت دارد . از جمله ویژگی های بارز این ارز دیجیتال که سبب محبوبیت آن در بین فعالین بازار شده است می توان به مواردی مانند امنیت بسیار بالا ، غیر متمرکز بودن که در نتیجه آن تحت نظارت هیچ دولت یا نهاد خاصی نمی باشد، عمل کردن مانند پول های واقعی و ارز هایفیات موجود و سایر موارد از این دست اشاره کرد.

مزایا و معایب بیت کوین

از جمله مزایایی که سایت دینا برای ارز دیجیتال بیت کوین اشاره کرده می توان مواردی همچون  امنیت بسیار بالای آن که نشات گرفته از استفاده از کد ها و رمز های ریاضی بسیار پیچیده برای ساخت این رمز ارز برشمرد  ، معاملات این ارز دیجیتال مشمول مالیات نشده که در نتیجه آن به ویژه برای معاملات با حجم بالا بسیار به صرفه می باشد، غیر متمرکز بودن و حذف واسطه ها در انجام معاملات، نرخ کامزد پایین برای انجام معاملات و سایر موارد از این دست می باشد .
اما علی رغم مزایای بسیار زیادی که برای این ارز دیجیتال گفته شد معایبی نیز برای آن وجود دارد که نمی توان از آن ها چشم پوشی کرد که از جمله آن ها می توان به مواردی مانند سرعت پایین انجام تراکنش ها، داشتن نوسانات قیمتی شدید، برگشت ناپذیر بودن معاملات به دلیل ناشناس بودن هویت طرفین معامله ، امکان کاهش ارزش آن در آینده به دلیل ظهور روز افزون ارز های دیجیتال معرفی شده به بازار و سایر موارد اینچنینی اشاره کرد .

در مورد بیت کوین در سایت دینا بیشتر بخوانید 

  بیت کوین چیست

 

 

بهترین کیف پول های بیت کوین

 

 بیت کوین 


به استناد سایت دینا به طور کلی کیف پول های موجود برای ارز دیجیتال بیت کوین در دو دسته کیف پول های گرم که شامل کیف پول های دسکتاپی ، موبایلی و تحت وب می باشند و کیف پول های سرد که از دو نوع کاغذی و سخت افزاری تشکیل شده اند تقسیم می شوند که سرمایه گذاران با توجه به هدف سرمایه گذاری و نوع ارز دیجیتال انتخابی برای انجام معامله بر روی آن از هر یک از این کیف پول ها برای نگهداری رمز های خصوصی و عمومی ارز های دیجیتال خود می توانند استفاده کنند .
از جمله بهترین کیف پول های موجود در بازار ارز دیجیتال که بیشترین استفاده و اعتبار را در بین سرمایه گذاران برای نگهداری رمز ارز بیت کوین آن ها دارند می توان به لجر ( Ledger ) که یک نوع کیف پول سخت افزاری است ، ترزور ( Trezor ) که آن نیز یک کیف پول سرد و سخت افزاری است ، کیف پول مای سلیوم ( Mycelium ) که یک نوع کیف پول موبایلی است ، الکتروم ( Electrum ) که قابل استفاده برای دسکتاپ سیستم های شخصی و همچنین موبایل های شخصی افراد می باشد، کوینومی ( Coinomi ) که یک والت گرم ارز دیجیتال بیت کوین بوده وقابلیت نصب بر روی انواع سیستم عامل تلفن همراه و دسکتاپ سیستم شخصی می باشد .

انتخاب بهترین کیف پول بیت کوین در سایت دینا 

  کیف پول بیت کوین

 

 

آموزش خرید و فروش بیت کوین

به گزارش سایت سرمایه گذاری ارز دیجیتال دینا برای خرید و فروش و انجام معاملات مختلف بر روی ارز دیجیتال بیت کوین از 3 روش اصلی می توان اقدام کرد که به ترتیب عبارتند از :
1- خرید و فروش از طریق صرافی ها : برای این منظور افراد باید ابتدا یک صرافی معتبر با توجه به ویژگی ها تعریف شده برای یک ایکسچنج مناسب انتخاب کرده و اقدام به ثبت نام و احراز هویت در آن کنند تا در نهایت بتوانند از طریق صرافی مورد نظر به خرید و فروش و ثبت سفارشات مختلف بیت کوین از طریق این صرافی.

2- خرید و فروش از طریق بازار فارکس : برای این منظور قبل از هر چیزی لازم است تا یک کارگزاری یا همان بروکر ویژه بازار فارکس که از اعتبار بالا در نزد فعالین بازار فارکس برخوردار هستند انتخاب کرده و اقدام به ثبت نام و اجاد حساب کاربری در ان کنند ، سپس با مراجعه به حساب کاربری خود و شارژ کردن آن می توانند به انجام معاملات مختلف بر روی کالاها و موارد مختلف قابل معامله  بپردازند که از جمله آن ها میتوان به ارز دیجیتال بیت کوین اشاره کرد . اما دقت شود از آنجایی که این ارز دیجیتال شامل نوسانات قیمتی و ریسک های بالایی می باشد و از طرف دیگر با توجه به ناشناخته بودن بازار فارکس و 24 ساعته بودن آن در صورتی که بدون داشتن اطلاعات مناسب و دریافت مشاوره های سرمایه گذاری بر روی بیت کوین امکان تحمیل زیان های سنگین برای افراد وجود دارد .
3- خرید و فروش بیت کوین به افراد حقیقی : در این روش افراد یا از طریق سایت صرافی هایی که وظیفه وصل کردن خریداران و فروشندگان بت کوین را بر عهده دارند و یا از طریق کانال ها و سایت های معتبری که وجود دارد اقدام به پیدا کردن مناسب ترین پیشنهاد قیمتی برای بیت کوین و در نهایت برقرار تماس با فرد مورد نظر جهت تعیین وقت مناسب برای ملاقات حضوری و انجام مبادله می باشد .                  

مشاوره سرمایه گذاری و خرید بیت کوین در سایت دینا 

 منبع : بیت کوین چیست؟:: بازدید از این مطلب : 1
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 21 دی 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

آزمون سراسری در واقع ماراتنی سنگین و نفسگیر برای ورود به دانشگاه و ادامه تحصیل در رشته های پرطرفدار مانند پزشکی محسوب می شود.

 

کنکور سراسری برای ورود افراد دارای مدرک دیپلم و علاقمند به ادامه تحصیل در رشته های پرمتقاضی و دانشگاه های برتر برگزار می گردد. داوطلبان علاقمند ثبت نام کنکور سراسری ، بدون توجه به رشته دیپلم خود می توانند در آزمون سراسری یکی از گروه های آزمایشی اصلی ( ریاضی ، تجربی و انسانی ) و یک یا هر دو رشته فرعی ( زبان و هنر ) شرکت نمایند . لازم به ذکر است که داوطلبان دارای مدارک بالاتر از دیپلم و واجد شرایط شرکت در کنکور نیز می توانند در این آزمون ثبت نام کرده و شانس خود را جهت قبولی در رشته مدنظر خود امتحان نمایند .
آزمون سراسری در واقع ماراتنی سنگین و نفسگیر برای ورود به دانشگاه و ادامه تحصیل در رشته های پرطرفدار مانند پزشکی محسوب می شود. با توجه به ادغام کنکور سراسری و دانشگاه آزاد با یکدیگر تمامی مراحل از جمله ثبت نام آزمون ، برگزاری کنکور سراسری و اعلام نتایج اولیه به صورت همزمان با هم و از طریق سایت سنجش صورت می گیرد اما مسیر پذیرش دانشگاه های آزاد به جز 4 رشته ( پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی و دامپزشکی ) در مرحله انتخاب رشته از یکدیگر جدا شده و در دو سامانه مجزا انجام می شود .
به استناد سایت هیوا متقاضیان ثبت نام کنکور سراسری برای داشتن ثبت نامی دقیق و بدون نقص لازم است تا با داشتن اطلاعات جامعی از نحوه و فرایند ثبت نام ، در موعد مقرر نسبت به انجام این کار اقدام نمایند . سازمان سنجش عهده دار برگزاری آزمون سراسری می باشد و به عبارتی مجری برگزاری کنکور سراسری می باشد .

سازمان سنجش ، هرسال با انتشار جدولی از زمان ثبت نام و برگزاری تمامی آزمون های سراسری اعم از ( کنکور سراسری ، کارشناسی ارشد ، دکتری ، کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ) خبر می دهد تا متقاضیان هر یک از این آزمون ها با آسودگی خاطر نسبت به برنامه ریزی جهت رسیدن به هدف خود و کسب موفقیت در آزمون مذکور اقدام نمایند . بر اساس این جدول ثبت نام کنکور سراسری 1400 از روز یکشنبه 12 بهمن ماه شروع شده و تا روز شنبه 18 بهمن ماه ادامه دارد .
علیرغم اطلاع رسانی هایی که از طرف سازمان سنجش درخصوص مهلت ثبت نام کنکور سراسری صورت می گیرد اما باز هم تعداد زیادی از داوطلبان بنا به دلایل مختلفی موفق به انجام ثبت نام نمی شوند و خواستار تمدید این مهلت می باشند . به همین خاطر سازمان سنجش مجددا یک بازه سه الی چهار روزه برای ثبت نام در نظر می گیرد و اصطلاحا زمان ثبت نام را تمدید می کند .

برای مطالعه راهنمای جامع و نحوه ثبت نام کنکور سراسری از سایت هیوا کلیک کنید .
ثبت نام کنکور ۱۴۰۰شرایط شرکت در کنکور سراسری

شرایط ثبت نام کنکور سراسری به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم می شود ، داوطلبان متقاضی کنکور سراسری می بایست در مهلت مقرر وارد سایت سنجش به نشانی sanjesh.org شده و پس از مطالعه دفترچه ثبت نام این آزمون از شرایط ثبت نام مطلع شده و با اطلاع کامل نسبت به تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام اقدام کرده و سپس تمامی مراحل ثبت نام این آزمون را که شامل بارگذاری عکس و تکمیل فرم ثبت نام می باشد را طی نمایند . از اصلی ترین شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور سراسری می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1.    دارا بودن یکی از مدارک زیر :
داشتن دیپلم و گواهینامه دوره پیش دانشگاهی ( نظام سالی واحدی یا ترمی واحدی )
دیپلم نظام آموزشی جدید ( 3-3-6 ) در یکی از شاخه های نظری کاردانش و یا فنی حرفه ای
دیپلم دوره چهار ساله نظام قدیم
مدرک کاردانی ( فوق دیپلم )
2.    پذیرفته شدگان دوره روزانه کنکور سراسری 99 در صورت عدم ثبت نام و حتی انصراف از رشته محل قبولی خود ، در صورت شرکت در کنکور 1400 از انتخاب رشته دوره روزانه کنکور سراسری 1400 محروم می باشند .
3.    دانشجوی دوره روزانه حق ثبت نام در کنکور سراسری را ندارد مگر اینکه تا 25 اسفند 99 انصراف قطعی خود را به دانشگاه محل تحصیل اعلام کرده و فرم انصراف را تکمیل نماید .
4.    دانشجویان دوره غیر روزانه یا آزاد می توانند بدون انصراف ، در آزمون ثبت نام کرده و پس از اعلام نتایج نهایی کنکور 1400 ، در صورت قبولی در رشته محل مورد نظر ، از دانشگاه خود انصراف دهند .

برای اطلاع از جزئیات ثبت نام کنکور سراسری از سایت هیوا کلیک کنید .
ثبت نام کنکور سراسری

نحوه ثبت نام کنکور سراسری

فرایند ثبت نام کنکور سراسری 1400 به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می گیرد . داوطلبان علاقمند به شرکت در این آزمون با اطلاع از شرایط و ضوابط گفته شده در دفترچه ثبت نام می توانند در موعد مقرر وارد سایت مذکور شده و بعد از پرداخت هزینه ثبت نام کنکور سراسری و دریافت کدرهگیری ثبت نام ، اقدام به تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام کنکور خود نمایند .
•    مراحل ثبت نام کنکور سراسری 1400 :
1. ورود به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org و انتخاب گزینه سراسری از منوی سمت چپ صفحه
2. کلیک روی لینک " ثبت نام کنکور سراسری  1400 "
3. انتخاب گزینه خرید کارت اعتباری آزمون سراسری 1400
4. تکمیل فرایند خرید کارت اعتباری و دریافت کدرهگیری ثبت نام
5. ورود به صفحه ثبت نام و وارد کردن اطلاعات لازم  جهت تکمیل فرم ثبت نام

به محض تمدید مهلت و یا مهلت مجدد ثبت نام کنکور از طریق سایت هیوا مطلع شوید .

منبع : راهنمای کامل ثبت نام کنکور سراسری:: بازدید از این مطلب : 1
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 18 دی 1399 | نظرات ()

صفحه قبل 1 2 3 4 5 ... 783 صفحه بعد